SP 35 z Oddziałami Sportowymi jako Integrująca Przestrzeń Sportowo-Rekreacyjna? Czemu nie?! I etap Projektu mamy już zrealizowany z Budżet Obywatelskiego 2019. Możemy wszyscy korzystać z wielofunkcyjnego boiska i toru dla rolkarzy.

Czas na kolejny etap!!!

Pamiętajmy,
SP 35 to nie tylko obiekt dla uczniów, ale także doskonałe miejsce rekreacji dla mieszkańców Oliwy.

Co oferujemy w naszym projekcie nr 11 dla dzielnicy OLIWA❓❓❓

👉Przyjazną przestrzeń uszczęśliwiającą małych i dużych

👉Zestaw ziemnych trampolin dla tych z nadmiarem energii

👉Ścieżka zdrowia ze stacjami fit dla ogólnego rozwoju

👉Boisko do siatkówki plażowej

👉Poligon dla małych szkrabów

👉Hit dla zmęczonych gwarem miasta -ogród sensoryczny z donicami pod bezpłatny wynajem, w których można zasadzić własne kompozycje kwiatowe lub ziołowe.

Tęsknisz za takim miejscem? 🌳🌻🌤 My też !!!

Oaza spokoju w SP 35?? - tak - to jest możliwe ❗️❗️❗️ A nawet konieczne - aby mieszkańcy naszej dzielnicy - mieli, gdzie odpocząć, ale i odreagować stres poprzez czynną rekreację oraz wspólnie spędzony czas pod okwieconą wiatą.

Łączy nas Oliwa. Dzieci-Rodzice-Seniorzy - Głosujmy !!!👍