Podczas lekcji zdalnych w klasie 1c, uczniowie chwalili się swoimi zainteresowaniami i pasjami. Każdy miał szansę zaprezentowania innym tego, co lubi, w czym jest dobry, co jego zdaniem jest warte uwagi i może zainteresować też kolegów i koleżanki z klasy. Prezentacje były bardzo różne. Uczniowie chwalili się sukcesami sportowymi, opowiadali o pasjach plastycznych i czytelniczych. Obejrzeliśmy kask do terenowej jazdy na rowerze, puchar zdobyty w rozgrywkach piłkarskich, własnoręcznie wykonane obrazki i origami, kolekcję figurek koni. Był nawet krótki koncert na gitarze! Wspaniale było zobaczyć ile ciekawych rzeczy można robić w wolnym czasie i ile zainteresowań mają pierwszoklasiści. Przy okazji przekonaliśmy się, że wystąpienie przed publicznością, nawet jeśli są nią dzieci z naszej klasy, to też swego rodzaju sztuka, której na pewno będziemy się jeszcze uczyć.