Witamy uczniów i ich rodziców. Tydzień się zaczyna i mimo że nie przychodzimy do szkoły, to uczymy się zdalnie.

Na ten tydzień nauczyciele przygotowali materiały, które są dostępne na naszej szkolnej stronie internetowej w zakładce Praca w domu, po rozwinięciu wybieramy klasę oraz materiał, który chcemy zrealizować. Jednocześnie przypominamy, że pomimo naszej zachęty, rozwiązywanie powyższych zadań jest tylko propozycją, nie jest kwestią obowiązkową i nie będzie oceniane. Można rozwiązać cały zestaw lub wybrać obszar zaintersowań dobrowolnie. Prosimy o rozsądne dysponowanie czasem, tak by motywacja do nauki nie spadła. Nie chcemy wymusić na naszych uczniach, by w tych ciężkich chwilach spędzali jeszcze długie godziny przy komputerze tylko na rozwiązywaniu zadań. W razie pytań prosimy o kontaktowanie się przez e-dziennik z danym nauczycielem.

W przypadku dłuższego okresu zawieszenia normalnej pracy szkoły, niż do 25.03.2020 r., przygotowujemy się do następnych etapów i sposobów kontaktu z naszymi uczniami. Dlatego postanowiliśmy przedstawić Państwu instrukcję, będącą wstępem do ewentualnego przygotowania do pracy w wirtualnej klasie w aplikacji Microsoft Teams. Aplikacja jest częścią pakietu Office 365, do której uczniowie mają dostęp z poziomu GPE. Stąd prośba o pomoc rodziców w założeniu konta GPE uczniom, którzy go nie posiadają (wszystko na filmie).