Dzisiaj gościliśmy panie z Domu Sąsiedzkiego przy Oliwskim Ratuszu Kultury, które w ramach realizacji projektu „Książka łączy pokolenia – Poczytanki” czytały wybrane książki dla najmłodszych uczniów z naszej szkoły. Współpracę z panią Magdą, koordynatorką projektu, rozpoczęliśmy od imprezy „Czytanie przy kominku”, gdzie panie seniorki wystąpiły gościnnie przed wszystkimi klasami 0-III. Dzisiaj nasi goście czytali w nieco kameralnych warunkach. Do każdej z klas 0 i 1 przyszła jedna z pań z wybraną przez siebie literaturą. Dzieci z uwagą słuchały czytanych opowiadań i chętnie odpowiadały na pytania. Dziękujemy pani Magdzie, Wandzi, Danusi, Ewie, Halinie i Ani za poświęcony dla nas czas i zapraszamy na kolejne spotkanie.