Rekrutacja 2020/2021
OŚWIADCZENIE WOLI
Rodzice/opiekunowie dzieci biorących udział w rekrutacji.
Informujemy, że zgodnie z zasadami rekrutacji od 24.03.2020 od godz. 15.00 można sprawdzić w systemie GPE, czy dziecko zostało zakwalifikowane do oddziału przedszkolnego/klasy pierwszej.
Kandydat z listy zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego/klasy pierwszej zostaje przyjęty, jeżeli rodzic w terminie od 25 marca do 31 marca do godziny 15.00 złoży oświadczenie woli podjęcia nauki w szkole.
Dokumenty znajdują się miedzy innymi do pobrania nieżej
W związku z zaistniałą sytuacją stanu epidemii oświadczenie woli proszę przesyłać w formie elektronicznej (SKAN) lub zdjecie oswiadczenia woli na adres
sekretariat@sp35.edu.gdansk.pl

Brak potwierdzenia woli przez rodzica jest jednoznaczny z nieprzyjęciem kandydata do danej szkoły.
Informujemy, że po ustaniu zagrożenia epidemicznego konieczne będzie doniesienie dokumentu w wersji papierowej do Szkoły

Komisja rekrutacyjna SP35