Wolontariusze naszej szkoły: Kalina Majkowska, Zuzanna Szłapa, Agata Mieczyńska, Alicja Kulesza (uczennice klasy VIIIa), oraz Martyna Halman, Anna Dagiel, Wiktoria Cherek, Maja Zacharuk i Julia Szot (uczennice klasy VIIc), w miniony piątek i sobotę wzięły udział w Ogólnopolskiej Akcji "Świąteczna Zbiórka Żywności. Głód to nie bajka" na rzecz najbardziej potrzebujących osób w naszym regionie. Ogromne zaangażowanie wolontariuszy, przełożyło się na zbiórkę 459,5kg żywności. Bardzo Wam dziękuję za uczestnictwo w tej akcji, że nie jesteście obojętni na los innych, Bratu Markowi i rodzicom za pomoc w organizacji tego ważnego przedsięwzięcia. Pani Mieczyńska, mama Sandry, uczennicy klasy VIIIa, oraz wolontariusze szkoły osobiście wsparli zbiórkę. Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Pozdrawiam Marcin Ciepliński.