1. 11.2018 r. w szkolnych ławkach zasiadły misie i ich właściciele, bo to taki dzień, kiedy można przyjść do szkoły z pluszowym przyjacielem. A powód? ” Światowy Dzień Pluszowego Misia

Uczniowie klas „0”- III SP 35 tego dnia uczestniczyli  w „misiowym” spotkaniu. Zaproszeni goście- nasi  absolwenci : Natalia Skwira i Piotr Golisowicz oraz pani Dyrektor Małgorzata Skwira przeczytali opowiadanie o Misiu Łasuchu i Misiu Uszatku, Jolanta Szewczyk-Jankowska recytowała wiersz o zimowym pożegnaniu misia z dziećmi. Całość tego miłego spotkania dopełniła pani Ola Bakiera grając i śpiewając z dziećmi piosenki o misiach.

Podsumowano również konkurs plastyczny „Maska Misia” i rozdano nagrody.

Na zakończenie spotkania każdy poczęstował się piernikami na miodzie i otrzymał misiowe kolorowanki.

Następna wizyta misiów w szkole już za rok. Do zobaczenia.

Jolanta Szewczyk-Jankowska