Zmiany w edukacji dzieją się. Uczniowie uczą się jak się uczyć, jak być kreatywnym i jak z sensem działać w przestrzeni wirtualnej. Na lekcjach historii korzystamy z cyfrowych technologii, które są narzędziami codziennej komunikacji. Jeden przycisk, Skype, what’s app i możesz znaleźć się na drugim końcu świata.🎥📡

"Uczniowie z nauczycielką historii Małgorzatą Buszman w ramach programu Wiosna Edukacji " (o pozytywnych zmianach w szkole), używają różnych interaktywnych metod uczenia się. Korzystali z QR kodów, czyli ze skanerem w telefonie odczytywali zaszyfrowaną wiadomość oraz aplikacji Quizizz do tworzenia pytań i odpowiedzi na czas, która wprowadza element zabawy. Uczniowie piszą też wiersze i piosenki do tematów historycznych. A już niedługo wspólne uczniowskie vlogi w temacie „szacunek czyli co?” . Vlog to krótkie filmiki o sprawach bieżących.
#Technologie – korzystajmy z sensem ‼️😍

Zajrzyjcie jak rapują :