Nasza szkoła będzie uczestniczyć w wydarzeniu: „Wigilia Oliwska i Bożonarodzeniowa Szopka z Piasku”

Serdecznie zapraszamy Państwa na Wigilię Oliwską  połączoną z symbolicznym odsłonięciem Bożonarodzeniowej Szopki z Piasku,  w sobotę, 21 grudnia br. o godz. 16.00.

Nasze dzieci wystąpią o 15.15.

Spotkajmy się przed Oliwskim Ratuszem Kultury, podzielmy chlebem, poczujmy ducha wspólnoty.

Czekają nas serdeczne rozmowy, wzruszające chwile w atmosferze wzajemnej akceptacji. Wiemy, że możemy być razem bez względu na wszelkie różnice.

Będą z nami Pani Aleksandra Dulkiewicz, Prezydent Miasta Gdańska i przedstawiciele kościołów i związków wyznaniowych w Gdańsku.

Sobotnie świętowanie rozpoczniemy w samo południe kiermaszem rękodzieła. Zaplanowaliśmy też rodzinne warsztaty, koncert kolęd i pieśni chanukowych i degustację świątecznych potraw oraz spektakl teatru cieni. Szczegółowy program znajdą Państwo w załączniku.

Więcej Informacji TUTAJ