Zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla gimnazjów |
Lp. |
Nazwisko i imię |
Nazwa i adres szkoły |
Gmina |
Powiat |
1 |
Marta Rougier |
Gimnazjum Sportowe nr 24 im. Jana Parandowskiego w Gdańsku |
Gdańsk |
Gdańsk |
2 |
Paweł Pstrągowski |
XV Liceum Ogolnokształcące im . Zjednoczonej Europy w Gdańsku (dawne Gimnazjum nr 20 im. Hanzy w Gdańsku) |
Gdańsk |
Gdańsk |
3 |
Filip Tymon Warszawski |
XV Liceum Ogolnokształcące im . Zjednoczonej Europy w Gdańsku (dawne Gimnazjum nr 20 im. Hanzy w Gdańsku) |
Gdańsk |
Gdańsk |
4 |
Anna Strehlke |
Szkoła Podstawowa nr 67 w Gdańsku |
Gdańsk |
Gdańsk |
5 |
Wojciech Harasim |
Gmnazjum nr 26, im. Jana III Sobieskiego w Gdańsku |
Gdańsk |
Gdańsk |
6 |
Olaf Rafael Jedliński |
Gimnazjum nr 13 w ZSO nr 10, ul. Krasickiego 10 Gdańsk |
Gdańsk |
Gdańsk |
7 |
Michał Ostaszewski |
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnzajalnego w Kolbudach |
Kolbudy |
gdański |
8 |
Kamil Blażej Wdowicz |
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnzajalnego w Kolbudach |
Kolbudy |
gdański |
9 |
Aleksander Czeszkiewicz |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariusz Zaruskiego, ul. Poli Gojawiczyńskiej 10 |
Gdańsk |
Gdańsk |
10 |
Mikołaj Domsta |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariusz Zaruskiego, ul. Poli Gojawiczyńskiej 10 |
Gdańsk |
Gdańsk |
11 |
Julia Kuszner |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13, Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53 w Gdańsku |
Gdańsk |
Gdańsk |
12 |
Antoni Łukasz Wyligała |
Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum , ul. Osiek 11/12 w Gdańsku |
Gdańsk |
Gdańsk |
13 |
Igor Łukasz Gniadek |
Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum , ul. Osiek 11/12 w Gdańsku |
Gdańsk |
Gdańsk |
14 |
Kajetan Filip Grabowski |
I Społeczne Gimnazjum STO, ul. Polanki 11, |
Gdańsk |
Gdańsk |
15 |
Klara Lukáš |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha w Gdańsku |
Gdańsk |
Gdańsk |
16 |
Jakub Jan Szymański |
Szkoła Podstawowa nr 5, im Jana Pawła II z oddziałami gimnazjalnymi( w ZSO nr 8), ul. Meissnera 9, Gdańsk |
Gdańsk |
Gdańsk |
17 |
Józefina Maria Kłos |
Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Marusarzówny 10, Gdańsk |
Gdańsk |
Gdańsk |
18 |
Maksym Lewosiuk |
Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Marusarzówny 10, Gdańsk |
Gdańsk |
Gdańsk |
19 |
Krystian Czapiewski |
Akademia Sukcesu w Czersku, ul. Szkolna 3, 89-650 Czersk |
Czersk |
chojnicki |
20 |
Filip Zych |
Szkoła Podstawowa w Debrznie, ul. Królewska 8, 77-310 Debrzno |
Debrzno |
człuchowski |
21 |
Damian Bulczak |
Szkoła Podstawowa w Debrznie, ul. Królewska 8, 77-310 Debrzno |
Debrzno |
człuchowski |
22 |
Tomasz Kisełyczka |
Szkoła Podstawowa w Debrznie, ul. Królewska 8, 77-310 Debrzno |
Debrzno |
człuchowski |
23 |
Kamil Werachowski |
Zespół Szkół w Rytlu, ul. Ks. Kowalkowskiego 6 89-642 Rytel |
Czersk |
chojnicki |
24 |
Jacek Bruhn |
Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Adama Loreta Łęczyce, ul. Topolowa 1, 84-214 Łęczyce |
Łęczyce |
wejherowski |
25 |
Jakub Świtkowski |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelistrzewie, 84-100 Żelistrzewo, ul. Szkolna 1 |
Puck |
pucki |
26 |
Mikołaj Skrzypkowski |
Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Łąkowa 36/38, 84-240 Reda |
Reda |
wejherowski |
27 |
Maksymilian Naskręt |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie, 84-239 Bolszewo ul. Leśna 35 |
Wejherowo |
wejherowski |
28 |
Mateusz Bronisław Racki |
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu |
Hel |
pucki |
29 |
Oleg Kuczma |
Szkoła Podstawowa w Krynicy Morskiej, ul. Gdańska 55 a, 82-120 Krynica Morska |
Krynica Morska |
nowodworski |
30 |
Maksymilian Michałek |
Szkoła Podstawowa w Starym Polu, ul. J. Bema 6, 82-200 Stare Pole |
Stare Pole |
malborski |
31 |
Paweł Nowak |
Szkoła Podstawowa w Mikołajkach Pomorskich, ul. Schreibera 10/12 82-433 Mikołajki Pomorskie |
Mikołajki Pomorskie |
sztumski |
32 |
Michał Alojzy Węsiora |
Szkoła Podstawowa im. Mjra H. Sucharskiego w Chmielnie |
Chmielno |
kartuski |
33 |
Agata Krawniak |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, 82-500 Kwidzyn, Mickiewicza 56B |
Kwidzyn |
kwidzyński |
34 |
Tomasz Dzięgielewski |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tczewie |
Tczew |
tczewski |
35 |
Marta Majda |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, 82-500 Kwidzyn, Mickiewicza 56B |
Kwidzyn |
kwidzyński |
36 |
Kamil Kozikowski |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, 82-500 Kwidzyn, Mickiewicza 56B |
Kwidzyn |
kwidzyński |
37 |
Ksawery Wołoszyk |
Publiczne Katolickie Gimnazjum w Tczewie |
Tczew |
tczewski |
38 |
Zuzanna Tandecka |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, 82-500 Kwidzyn, Mickiewicza 56B |
Tczew |
tczewski |
39 |
Tomasz Jabłoński |
Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Subkowach |
Subkowy |
tczewski |
40 |
Magdalena Zuzanna Nawrot |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku, ul. Wojska Polskiego 10 (daw. Gimnazjum nr 1 w Lęborku) |
Lębork |
lęborski |
41 |
Filip Ryszard Lewandowski |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku, ul. Wojska Polskiego 10 (daw. Gimnazjum nr 1 w Lęborku) |
Lębork |
lęborski |
42 |
Kacper Ikała |
Szkoła Podstawowa w Potęgowie, ul.Szeroka 16,76-230 Potęgowo |
Potęgowo |
słupski |
43 |
Jakub Junak |
Społeczne Gimnazjum nr1 STO w Słupsku (daw.j.w.) |
Słupsk |
Słupsk |
44 |
Miłosz Michał Rumiński |
Szkoła Podstawowa nr11 w Słupsku (daw. Gimnazjum nr 5 w Słupsku) |
Słupsk |
Słupsk |
45 |
Julia Kwiatkowska |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Słupsku(daw. Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku) |
Słupsk |
Słupsk |
46 |
Szymon Jerzy Kuczkowski |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Słupsku(daw. Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku) |
Słupsk |
Słupsk |
47 |
Kacper Walkusz |
Szkoła Podstawowa nr 6 w Kościerzynie, ul. M. Skłodowskiej-Curie 19 83-400 Kościerzyna |
Kościerzyna |
kościerski |
48 |
Seweryn Wiczk |
Szkoła Podstawowa w Lipnicy, ul. Szkolna 4, 77-130 Lipnica |
Lipnica |
bytowski |
49 |
Jakub Jasnoch |
Szkoła Podstawowa w Wielu, ul. Wicka Rogali 7 83-441 Wiele |
Karsin |
kościerski |
50 |
Szymon Łojek |
Gimnazjum nr 2 w Bytowie, ul. W. Sikorskiego 37, 77-100 Bytów |
Bytów |
bytowski |
51 |
Leonard Gołąb |
Gimnazjum Katolickie, plac św. Andrzeja 2 810-168 Gdynia |
Gdynia |
Gdynia |
52 |
Mateusz Kandziora |
XVII LO, ul. 10-lutego 26 81-364 Gdynia |
Gdynia |
Gdynia |
53 |
Michał Ptasiński |
Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Stawna 4/6 81-629 Gdynia |
Gdynia |
Gdynia |
54 |
Tadeusz Kucharski |
XVII LO, ul. 10-lutego 26 81-364 Gdynia |
Gdynia |
Gdynia |