Home - Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego

Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego w Gdańsku

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • Odwiedził nas Mikołaj

  Dnia 6 grudnia naszych uczniów z klas 0,1,2 na zajęciach łyżwiarstwa figurowego i hokeja na lodzie odwiedził Mikołaj. Było kolorowo, zabawnie i wesoło, dzieci otrzymały miłe niespodzianki.  

 • ABECADŁO - Typograficzne Warsztaty dla klasy 4b

  Uczniowie z klasy 4b (na co dzień trenujący hokej na lodzie) wraz z wychowawcą Krzysztofem Lehmann (ich trenerem) udali się na warsztaty plastyczne do Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

 • Bieg Oliwski - edycja IX.

         Wolontariusze Naszej Szkoły pomimo deszczu i chłodu, zaangażowali się w akcję „Bieg Oliwski-edycja IX”. Dzięki Waszej pracy, całe przedsięwzięcie przebiegało sprawnie i bez zakłóceń, a uczestnicy biegu mieli poczucie zaopiekowania i profesjonalnej obsługi. Wiem, bo kontaktowałem się z organizatorami, że nikt na trasie nie zgubił się 😊 Wasza obecność i współpraca zaowocowała udanym zakończeniem imprezy. Dziękuję Wam i Waszym Rodzicom, opiekun wolontariatu szkoły Marcin Ciepliński.

 • Lista uczniów - stypendystów Jednorazowego Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska.

  Szanowni Państwo,

  mam przyjemność przedstawić listę uczniów z SP35 - stypendystów Jednorazowego stypendium Prezydenta Miasta Gdańska (po kliknięciu w tytuł artykułu).

  Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną nie odbędzie się gala rozdania dyplomów, będą one do odebrania w szkole. Aby uczeń otrzymał stypendium prosimy rodziców/opiekunów o wypełnienie, podpisanie i dostarczenie oświadczenia do sekretariatu w terminie od 06.12 do 10.12.2021. Druk do pobrania poniżej (po kliknięciu w tytuł artykułu) lub w sekretariacie.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

grudzień 2021

Slajdy

Dziś trzeci film z serii Wsparcie psychologiczne w czasach epidemii

 

"Kontrola – jak jej nie stracić"

 

https://www.youtube.com/watch?v=_51sBuqhllk&feature=youtu.be

 

 

Kącik zaprasza do oglądania:)

powrót do góry