Szanowni Państwo,
już w ubiegłym roku mieliśmy realizować ciekawe szkolenia dotyczące problemowego używania gier cyfrowych przez młodzież. Ale przez zamieszanie spowodowane koronawirlsem szkolenia te startują w tym maju, Zdajemy sobie sprawę z tego, że problem odpowiedzialnego grania w gry cyfrowe zyskuje coraz bardziej na znaczeniu, dlatego zdecydowaliśmy się zrealizować szkolenia online nie czekając na możliwości stacjonarne. Rekrutacja rozpoczyna się w dziś (poniedziałek 12 kwietnia), liczba osób mogących wziąć udział w szkoleniach dla uczniów i wykładach dla rodziców i nauczycieli jest ograniczona. Na tydzień przed każdym szkoleniem roześlemy odpowiednie linki do szkolenia online zrealizowanego na platformie ClickMeeting.
UWAGA WAŻNE!!! Wszystkie informacje oraz linki do rejestracji znajdują się na stronie: www.dbamomojzasieg.com/granienaekranie.
I dalej: podzieliliśmy się (ja i Magda) szkoleniami biorąc na siebie określone województwa. Terminarz szkoleń wklejam poniżej - proszę o odnalezienie swojego województwa:

17 maja (poniedziałek) – woj. pomorskie

18 maja (wtorek) – woj. mazowieckie

20 maja (czwartek) – woj. małopolskie

21 maja (piątek) – woj. warmińsko-mazurskie

24 maja (poniedziałek) – woj. zachodniopomorskie

25 maja (wtorek) – woj. dolnośląskie

27 maja (czwartek) – woj. opolskie

28 maja (piątek) – woj. kujawsko-pomorskie

31 maja (poniedziałek) – podlaskie

7 czerwca (poniedziałek) – lubuskie

8 czerwca (wtorek) – woj. świętokrzyskie