L.p. |
Nazwisko i imię |
dzień i godzina |
1 |
Andrzejczyk Agnieszka |
wtorek 12:30-13:30 |
2 |
Bagińska-Wilk Agnieszka |
|
3 |
Błażowski Robert |
wtorek 9:30-10:30 |
4 |
Bochiński Janusz |
|
5 |
Busler Monika |
czwartek 14:30-15:30 |
6 |
Ciepliński Marcin |
środa 14:00-15:00 |
7 |
Cuch Marlena |
wtorek 11:30-12:30 |
8 |
Czapa Magdalena |
piątek 9:35-10:35 |
9 |
Dobke-Buszman Małgorzata |
czwartek 7:30-8:00 |
10 |
Domańska Agnieszka |
czwartek 16:10-17:10 |
11 |
Falkowska Aleksandra |
wtorek 14:25-15:25 |
12 |
Filocha Marcin |
|
13 |
Madej Katarzyna |
wtorek 11:30-12:30 |
14 |
Gabryś Mirosław |
środa 14:00-15:00 |
15 |
Gutowska Agnieszka |
poniedziałek 10:00-10:30, piątek 16:30-17:00 |
16 |
Jakubowski Paweł |
piątek 11:25-12:25 |
17 |
Januszczyk Jolanta |
wtorek 14:30-15:10 |
18 |
Kapała Agnieszka |
piątek 16:10-17:10 |
19 |
Keller Kamila |
poniedziałek 16:00-17:00 |
20 |
Klawikowska Elżbieta |
środa 15:25-16:25 |
21 |
Knowska Aleksandra |
poniedziałek 11:25-11:40 |
22 |
Kolendo Danuta |
czwartek 11:30-12:30 |
23 |
Kostecki Artur |
2 i 4 wtorek miesiąca 15:40-16:40 |
24 |
Kulińska Anna |
wtorek 7:00-8:00 |
25 |
Lehmann Artur |
środa 14:30-15:30 |
26 |
Lehmann Krzysztof |
środa 15:00-16:00 |
27 |
Lehmann Monika |
piątek 9:00-10:00 |
28 |
Lomperta Stanisława |
poniedziałek 7:15-7:45, czwartek 7:15-7:45 |
29 |
Matejaszczyk Małgorzata |
|
30 |
Mielczewska Anna |
czwartek 12:30-13:30 |
31 |
Mierzejewska-Abraham Ewa |
wtorek 14:30-15:30 |
32 |
Miler Jolanta |
|
33 |
Mindykowska Magdalena |
|
34 |
Müller Małgorzata |
wtorek 7:30-8:00, środa 7:30-8:30 |
35 |
Obłoński Zenon |
poniedziałek 9:30-10:30 |
36 |
Oleksa Dorota |
|
37 |
Paczyńska Aleksandra |
piątek 07:15-08:00 |
38 |
Pesta Mariola |
czwartek 7:00-8:00 |
39 |
Pilarek Anna |
poniedziałek 7:25-7:55, czwartek 7:25-7:55 |
40 |
Pilarek Sebastian |
poniedziałek 7:00-8:00 |
41 |
Plutowski Mirosław |
|
42 |
Pobikrowska Izabela |
wtorek 16:10-16:40, środa 16:00-16:30 |
43 |
Rycharska Dorota |
poniedziałek 16:10-17:10 |
44 |
Sobieraj Anna |
poniedziałek 15:25-16:25 |
45 |
Sokołowska Aneta |
piątek 7:00-8:00 s. 111 |
46 |
Stasiewicz Krzysztof |
czwartek 14:25-15:25 |
47 |
Szamow Nina |
poniedziałek 12:25-13:25 |
48 |
Sząszor Marek |
|
49 |
Szewc Wojciech |
piątek 15:20-16:20 |
50 |
Szewczyk-Jankowska Jolanta |
poniedziałek 7:30-8:00, piątek 7:30-8:00 |
51 |
Skwira Małgorzata |
wtorek 15:00-16:00 |
52 |
Szłapa Katarzyna |
|
53 |
Szudzińska Grażyna |
środa 12:30-13:30 |
54 |
Szulc Sylwia |
|
55 |
Ślepowrońska Ewa |
wtorek 15:25-16:25 |
56 |
Tambelli-Debis Sylwia |
środa 14:30-15:30 |
57 |
Tomczuk-Langowska Katarzyna |
środa 14:30-15:30 |
58 |
Trzasko Krzysztof |
środa 14:25-15:25 |
59 |
Urbaniak Marek |
środa 15:30-16:30 |
60 |
Vítek Josef |
środa 11:30-12:30 |
61 |
Wala Agnieszka |
wtorek 7:30-8:00, środa 7:30-8:00 |
62 |
Wala Jakub |
czwartek 11:40-12:40 |
63 |
Walaszek Anna |
czwartek 7:00-8:00 s. 213 |
64 |
Wierzchowska Bożena |
|
65 |
Wrońska Justyna |
wtorek 7:00-8:00 |
66 |
Zdrojewska Małgorzata |
|
67 |
Zwoliński Paweł |
wtorek 16:30-17:30 hala Olivia |
68 |
Bukowiecka Paulina |
poniedziałek 14:35-15:35 |
69 |
Krzemień Filip |
poniedziałek 8:50-9:50 |
70 |
Strug Stella |
wtorek 13:25-14:25 |
71 |
o. Dominik Chucher |
środa 14:35-15:35 |
72 |
Wiśniewska Izabela |
środa 14:25-14:55 |
73 |
Tomasik Iwona |
piątek 13:25-14:25 |