Home - Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego

Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego w Gdańsku

Czytaj więcej: Wiadomości

• OLIVIA CAMP LATO 2024

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do zapisów na Obóz Ogólnorozwojowy w Bytowie 15-21.08.2024r. Informacje szczegółowe znajdą Państwo tutaj. Fundacja GAS Olivia organizuje również Obóz Specjalstyczny hokeja na lodzie w Novym Mesto nad Metuji (Czechy) 25-31.08.2024r. Informacje szczegółowe pod linkiem 🥅🏒 W planie sparingi z czeskimi rówieśnikami.

• Mamy brąz!!!

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce w finale wojewódzkim igrzysk dzieci w Dwa Ognie dziewcząt!
    Po zaciętej walce i ogromnych emocjach zdobywamy brązowy medal. Zwycięski skład zespołu:
    Z klasy 4a: Sofie Vitkowa,
    Z klasy 4d: Marianna Berdynkova
    Z klasy 4c:
    Lena Radka
    Monika Ben Younes
    Jolanta Leszyńska
    Kristina Lytvynova
    Nina Mindykowska
    Maiia Roztishevska
    Myloslava Rumiievska
    Liliana Belanovich.
    BRAWO!!! Jesteśmy z Was bardzo dumni!!!
  • Zebrania 08 i 09.05.2024 r.

W środę i czwartek (tj. 08-09.05.2024 r.) odbędą się zebrania lub konsultacje dla rodziców. Od godziny 16:30 w danym dniu będą dostępni nauczyciele uczący w poszczególnych klasach.

Lista klas oraz przydzielonych im sal: [po kliknięciu w tytuł artykułu]

• Bezpieczne pierwszaki

Certyfikat Bezpiecznej Szkoły, to finał naszego udziału w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Akademia Bezpiecznego Puchatka".  Wszystkie osoby z klas pierwszych wzzięły udział w tym programie. Dzięki temu mogą czuć się bezpieczne w: domu, szkole, internecie, na drodze oraz w relacjach z rówieśnikami.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

maj 2024

Slajdy