logo_szkoly.png

Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego

Informacja dotycząca strajku

Szanowni Państwo/ Opiekunowie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 35 z Oddziałami Sportowymi informuje, że w okresie od dnia 8 kwietnia 2019 r. do odwołania na terenie SP nr 35 w Gdańsku prowadzony jest strajk nauczycieli.
W tym okresie w szkole nie odbywają się zajęcia dydaktyczne.
                W związku z powyższym chciałabym przeprosić Państwa za niedogodności, ale również podziękować za wsparcie – to dla nas wszystkich ciężki okres.

Przypominam, że w szkole działa sekretariat, który wyda pisemną informację dla rodzica o strajku w szkole – potrzebną do starania się o zasiłek opiekuńczy na dziecko do lat 8.

Istotne informacje – istnieje problem z zapewnieniem zajęć opiekuńczych, niemniej:

1. We wtorek – 09.04 - Świetlica czynna jest od 8.00 do 15.00 – ograniczona liczba miejsc.
  2. Stołówka zapewnia suchy prowiant i zupę.

10, 11, 12 KWIETNIA – egzaminy gimnazjalne

15,16,17 KWIETNIA -   egzaminy ósmoklasisty

W tych dniach nie jestem w stanie zapewnić zajęć dydaktycznych i opiekuńczych.

Dziękuję za zrozumienie,

Małgorzata Skwira

Aktywna sobota dla dzieci i rodziców w SP35

Zapraszamy dzieci z klas 3 szkół podstawowych na bezpłatne zajęcia sportowe oswajające z piłką ręczną.

Informacja dotycząca strajku

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku z planowanym od 8 kwietnia 2019 r. ogólnopolskim protestem w placówkach oświatowych, pragnę przekazać Państwu aktualne informacje:

W trakcie referendów  strajkowych ZNP oraz NSZZ Solidarność w Szkole Podstawowej nr 35 z Oddziałami Sportowymi– powyżej 90% ogółu pracowników biorących udział w głosowaniu – opowiedziało się za strajkiem.

Istnieje zatem realne niebezpieczeństwo, że od 8 kwietnia 2019 r. aż do odwołania przez Organizatorów, nasza szkoła nie będzie w stanie spełniać swoich zadań statutowych.

Wyróżnieni przez Panią Prezydent Gdańska panią Aleksandrę Dulkiewicz

🎉🎉🏆 Na XI Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego Julia Krutysza, Jakub Dołkowski, Mateusz Dołkowski oraz Adam Muchlado zostali indywidualnie wyróżnieni przez Panią Prezydent Gdańska panią Aleksandrę Dulkiewicz za wybitne osiągnięcia sportowe .

logowanie.png

kwiecień 2019