logo_szkoly.png

Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego

Aktualności

Solistki i soliści wrócili z pucharami z zawodów Piastowski Piruet w Cieszynie !!!

1-3.03.2019 w Cieszynie nasi uczniowie licznie brali udział w zawodach Piastowski Piruet. Z miejscami na podium wrócili: Dorota Konieczka (3 m.- kl.złota ), Jakub Janicki (1m.-kl.złota ), Marika Ciok - Makander ( 2m. - kl.srebrna ), Antonina Głowacz (3 m. - kl.srebrna ), Stanisław Borysewicz (2m.- kl. srebrna )Wszyscy zawodnicy spisali się znakomicie a Marika Ciok - Makander oraz Jakub Janicki którzy oprócz zwycięskich pucharów otrzymali dodatkowe wyróżnienie i puchar za najpięknieszy piruet. Ogromne gratulacje dla wszystkich !!! Szczegółowe wyniki poniżej:
SZACUNEK W SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ SP 35

Zakończyliśmy szkolną akcje szacunek czyli co?

Szkolna akcja szacunek czyli co ? trwała w SP35 Gdańsk od grudnia do marca 2019 w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej #słowa krzywdzą uczniów z Pielgrzymowic.

Turniej tenisa ziemnego

W marcu w naszej szkole odbył się turniej tenisa ziemnego o Puchar Dyrektora Szkoły ,,Edycja zimowa"
I miejsce zajęła Zofia Pertkiewicz
II -Milena Wolf III-Stella Rohde
                                   Serdecznie gratulujemy.

Spójrz Inaczej

Formularz Zgłoszeniowy

udziału  w 55 godz. warsztatach   pn. „Spójrz Inaczej” klasy IV-VI.

Celem szkolenia jest przygotowanie grupy kompetentnych realizatorów rekomendowanego Programu Spójrz Inaczej w klasach IV-VI (nauczycieli, wychowawców psychologów i pedagogów).

logowanie.png

marzec 2019