logo_szkoly.png

Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego w Gdańsku

PROGRAM PÓŁKOLONII 2020

PROGRAM PÓŁKOLONII – „Półkolonie 2020”

Termin: 20-24.07.2020r.

Wiek uczestników: 6-10 lat

MIEJSCE PÓŁKOLONII: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI IM. JANA PARANDOWSKIEGO W GDAŃSKU

Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego dla uczniów

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków stypendialnych  w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży pobierających naukę na terenie województwa pomorskiego. Generatory stypendialne są dostępne pod poniższymi linkami:

1.  Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego finansowane z budżetu województwa pomorskiego (stypendia „budżetowe” w zakresie edukacji ogólnej) - link
2.  Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu „Pomorski program pomocy stypendialnej – III edycja” (stypendia „unijne” w zakresie edukacji ogólnej) – link

Nabór wniosków stypendialnych będzie trwał do 31.07.2020r.

Jednocześnie informujemy, że:

SP 35 Gdańsk z tytułem Szkoły w Chmurze Microsoft🏆🏆🏆

Prestiżowy tytuł Szkoły w Chmurze Microsoft otrzymują szkoły :

👍posługujące się technologią w procesie edukacyjnym, jak i zarządzania szkołą

👍nauczyciele wykorzystują najnowsze narzędzia, aby usprawniać jakość nauczania i uczenia

👍nasza społeczność szkolna posiada dostęp do pakietu Office 365, korzysta z wielu aplikacji firmy Microsoft, takich jak Teams, Forms, Onenote, Outlook, Onedrive. Bierzemy też udział w bezpłatnych programach edukacyjnych: Skype in the Classroom, Microsoft Innovative Educator Expert, Minecraft Education Edition.

👍edukatorzy korzystają z bezpłatnych kursów online oraz scenariuszy lekcji z bazy Microsoft Educator Centre.

Koordynatorami projektu są Małgorzata Buszman Zygmunt Pilarek

logowanie.png

lipiec 2020
PN