logo_szkoly.png

Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego

Lekcje Skype i wydarzenie Skype-a-Thon  w Sp 35 Gdańsk

Lekcje Skype i wydarzenie Skype-a-Thon w Sp 35 Gdańsk

Program Skype in the Classroom, dzięki bezpłatnej platformie edukacyjnej Microsoft Education, umożliwia poprzez Skype kontakt z różnymi częściami świata przez rozmowę z prelegentem  lub zwiedzanie.

100-lecie Niepodległej

W piątek, 9 listopada zabraliśmy naszą wspólnotę szkolną w sportowo-muzyczną podróż przez wydarzenia, które całymi latami budowały polską tożsamość narodową i cementowały wiarę w to, że wolność jest wartością, o którą warto walczyć. Na tę podróż złożyły się:

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Szanowni Państwo,

Rodzice i Opiekunowie,

w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zabezpieczenie Państwa Dziecka przed skutkami zachorowań na choroby zakaźne.

Udane występy łyżwiarskie solistek w I eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

W dniach 26-28.10.2018 w Oświęcimiu odbyły się I eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą  szkołę reprezentowało 12 solistek, które startowały w kategorii Juniora Młodszego A i B.

logowanie.png

listopad 2018