Akredytacja programu Erasmusa, którą przyznano naszej szkole w tym roku na kolejne 3 lata umożliwi nam kontynuację mobilności edukacyjnej dla uczniów i nauczycieli. Stworzony przez nas Plan Erasmusa stanowi potwierdzenie, że udało nam się zaplanować działania wysokiej jakości wpisujące się w specyfikę i wizję rozwoju naszej placówki. Mamy zamiar wciąż wspierać doskonalenie zawodowe nauczycieli, urozmaicić metody uczenia się języków, zwiększyć różnorodność językową w szkole, wspierać przekazywanie najlepszych praktyk w dziedzinie nauczania i rozwoju szkół oraz promować wykorzystanie nowych technologii i innowacyjnych metod nauczania. Nastawiamy się na efektywną współpracę z partnerami zagranicznymi oraz realizację projektów przede wszystkim  w zakresie edukacji ekologicznej i promowania zachowań prozdrowotnych.