W grudniu Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski oraz Szkoła Promująca Zdrowie zapraszają do wzięcia udziału w dwóch akcjach charytatywnych - zbiórce żywności oraz zbiórce wody.

Zrób świąteczne zakupy i podziel się nimi!!! Paczki świąteczne żywnościowe od klas przynosimy do 17.12 na portiernie, do pana Marcina Cieplińskiego lub pani Izy Pobikrowskiej. W paczce mile widziane: słodycze, mąka, cukier, kasza, makarony, konserwy, galaretki, bakalie.

Wodę również zbieramy do 17.12. Butelki\zgrzewki podpisujemy numerem klasy i zostawiamy obok portierni. Na zakończenie zbiórki zostanie przeliczona ilość wody na ucznia. Wygrana klasa otrzyma nagrodę od Rady Rodziców. Woda przeznaczona jest dla pacjentów Szpitala Marynarki Wojennej w Oliwie.