Na poprzednim naszym spotkaniu, ustaliliśmy, że weźmiemy udział w akcji ZOSTAŃ ANIOŁEM na rzecz dzieci ze Szpitala Onkologicznego w Lublinie. W związku z tym przygotowujemy bezimienne kartki, przyozdobione przez Was, według dowolnej koncepcji. Kartka powinna być pozytywna, z życzeniami, pamiętajmy dla dzieci bardzo ciężko chorych, zachęcającymi i dającymi siłę do walki. Liczę na Wasze super pomysły. Wystarczą trzy kartki na klasę, każdy może coś od siebie dorysować, lub podpisać. Wysyłką zajmę się osobiście. Prace należy przygotować i dostarczyć do sali 118 do 31.10.2019  (czwartek). A na początku listopada ruszy kolejna akcja na rzecz dzieci w ROMSKIEJ OSADZIE. Tym razem zajmiemy się zbiórką słodkości do kosza, przed głównym wejściem do szkoły. Szczegóły przekażę Wam w najbliższej przyszłości. (Bardzo proszę wszystkich wolontariuszy, o odczytywanie wszelkich informacji o naszych akcjach, na tablicy korkowej, obok sali nr 19Dziękuję za Wasze zaangażowanie. Marcin Ciepliński.