Tematyką tegorocznej konferencji będą wyzwania przed jakimi stają rodzice na poszczególnych etapach życia swoich dzieci. W centrum uwagi będą sprawy, które wywołują trudne i nieprzyjemne uczucia zarówno u dzieci jaki i rodziców. Rodzice będą mieli okazje zapoznać się z wiedzą i porozmawiać ze specjalistami, którzy na co dzień pracują jako psychoterapeuci. Szczególnie zależy nam na pokazaniu, że o ile nie można wyeliminować z życia rodzinnego złości, rozczarowania, zawodu i innych niechcianych uczuć, to wcale nie musi to oznaczać złego rodzicielstwa. Ważne jest jakie kompetencje posiadają rodzice aby przyjmować i radzić sobie z takimi uczuciami oraz umiejętności nauczenia tego dziecka. W ramach wydarzenia rodzice będą mogli wziąć udział w grupach wykładowo-warsztatowych, prowadzonych przez zaproszonych specjalistów. Równolegle dzieci będą mogły uczestniczyć w psychologicznych warsztatach nawiązujących do tematu konferencji.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! KONFERENCJA DLA MIESZKAŃCÓW GDAŃSKA! UDZIAŁUDZIAŁ W WYDARZENIU BEZPŁATNY! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Gdzie? Hevelianum, ul. Gradowa 6

Kiedy? 18.05.2024 r. 10:00-12:00

Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAhEMjYEpuuVwDHu70CfhZJgQkrSNLB9bZZagP0kUNFQTvg/viewform

W razie pytań proszę o kontakt