W dniu 25.01.2024r. w godz. 10:00-12:00 w naszej szkole, na sali gimnastycznej, odbędzie szkolna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W wydarzeniu będą brali udział nasi uczniowie, ale serdecznie zapraszamy również wszystkich rodziców. Poniżej dostępny w załączniku (po kliknięciu w tytuł artykułu) program eventu, który obejmuje wiele atrakcji i aktywności uczniów i nauczycieli, a punktami najważniejszymi programu będą oczywiście licytacje różnych przedmiotów: koszulki meczowej Fudeko GAS Gdańsk z podpisami zawodników, koszulki meczowej Torus Wybrzeże z podpisami zawodników, koszulki meczowej GKS Stoczniowiec Gdańsk Arona Chmielewskiego oraz innych przedmiotów.

Zachęcamy dzieci do przebrania się oraz wszystkich uczestników do aktywnej licytacji na szczytny cel!!!