20 listopada Międzynarodowy Dzień Praw Dzieci z UNICEF 😊Czy dzieci znają swoje prawa? 😊 Czy miały okazję się do nich odwołać ? 😊Czy wiedzą, jaką ochroną są otoczone ? 😊Międzynarodowy Dzień praw Dziecka to świetna okazja, żeby na lekcjach w ramach akcji szkolnej koordynowanej przez Małgorzatę Buszman i Magdalenę Czapa porozmawiać o uchwalonej w 1989 Konwencji Praw Dziecka i jej zapisach. 😊Dzieci miały okazję poznać swoje prawa zawarte w Konwencji, dyskutowały o prawach im przysługujących, tworzyły speech bubbles, emotki, filmiki. Wszystko w atmosferze dobrej zabawy i zachęty do głębszej refleksji. 😊Dzieci mają prawa do: życia w rodzinie, bycia kochanym, edukacji, odpoczynku i zabawy, tolerancji, wyrażania własnego zdania I wielu innych… 😊Miejmy nadzieję, że świadomość własnych praw wzrosła!!! It was great experience and fun! 😊CHILDREN FOR CHILDREN!!! DZIECI DLA DZIECI!!!