W tym tygodniu zaczęliśmy cykl zajęć dotyczących bezpieczeństwa dziecka oraz sposobów utrzymywania zdrowego życia. Zajęcia dotyczące bezpieczeństwa dziecka dotyczyć będą: bezpieczeństwa w drodze do szkoły, bezpieczeństwa w szkole i na wycieczce, bezpieczeństwa w domu i bezpieczeństwa  w internecie.

Uczniowie poznali najważniejsze zasady poruszania się po drodze oraz najważniejsze znaki drogowe. Wiedzą do czego służy ścieżka rowerowa i jak prawidłowo z niej korzystać.

W piątek rozmawialiśmy o zdrowym odżywianiu - znaczeniu witamin, owoców i warzyw w naszym życiu. A także jak inne produkty wpływają na nasze samopoczucie. Uczniowie obecni w świetlicy pod kierunkiem wychowawczyń świetlicy  przygotowali pyszne koktajle owocowe.