W dniach 28-30.03 (poniedziałek-środa) odbędą sie Rekolekcje Wielkopostne w parafii Matki Bożej Królowej Korony Polskiej w Oliwie (o. Cystersi).

Klasy I-III:

Rekolekcje dla klas I-III trwają od 13:00-14:00. Zajęcia w tych dniach odbywają się według planu. Rodzice uczniów chcących by ich dzieci uczestniczyły w rekolekcjach zobowiązani są powiadomić o tym wychowawcę klasy. W zależności od stopnia zainteresowania dzieci będą zaprowadzane do kościoła i przyprowadzane do szkoły przez nauczyciela lub wychowawców świetlicy.

Klasy IV-VIII:

Rekolekcje dla klas IV-VIII trwają od 14:00-15:00. Zajęcia w tych dniach odbywają się według planu. Rodzice uczniów chcących by ich dzieci uczestniczyły w rekolekcjach zobowiązani są napisać na kartce informację o zwolnieniu z zajęć lekcyjnych. Uczniowie przemieszczają się sami.