Konkurs przeznaczony  jest  dla uczniów  szkoły podstawowej  oraz  gimnazjum.

Uczestnicy podzieleni są na 8 grup: kl. II SP, kl. III SP, kl. IV SP, kl. V SP, kl. VI SP, kl. VII SP, kl. VIII SP oraz kl. III G.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy to rozwiązanie trzech zestawów zadań – w październiku 2018 r., listopadzie 2018 r. i styczniu 2019 r.

Uczniowie z każdej grupy, którzy zdobędą najwięcej punktów, przejdą do   finałów – drugiego etapu konkursu.

Zmagania o  tytuły laureatów  konkursu  ,,SOKÓŁ MATEMATYCZNY” odbędą się w marcu 2019 r.

Zachęcamy do udziału.

Aneta Sokołowska