Jest to dobra wiadomość dla naszych uczniów, młodych sportowców z kontuzjami i nie tylko. Współpraca zacznie się od darmowych badań wad postawy w kierunku skoliozy, deformacji kręgosłupa, wiotkości stawowej, obniżonego napięcia mięśniowego, zwiększonego napięcia mięśniowego, wad kolagenowych, wad rozwojowych, odstających łopatek, problemów związanych z pozycją siedzącą, tzw. "text neck syndrome" czyli syndrom SMS-owej szyi, badanie stawów skroniowo-żuchwowych, wady zgryzu, badania stóp i dobór obuwia. Badania wykonywane będą przez fizjoterapeutę CFF na terenie szkoły dla uczniów, których rodzice wcześniej wyrazili zgodę. Czas trwania badania każdego ucznia to 30-45 minut. Po konsultacji rodzic otrzyma formularz z obserwacjami, uwagami i zaleceniami od fizjoterapeuty. O konkretnej dacie wykonywanych badań rodzice zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną.