Za nami uroczyste otwarcie wernisażu, którego dokonała Pani dyrektor Małgorzata Skwira wraz z Panem Andrzejem Kowalczysem – przewodniczącym Komisji Edukacji w Radzie Miasta Gdańska.

Na konkurs wpłynęło 550 zdjęć 101 uczniów. Jury w składzie: Hanna Kwiatkowska- Gurniewicz, Stanisław Stryjewski i przewodniczący komisji- Krzysztof Jakubowski, zakwalifikowało na wystawę 374 prace 98 autorów z 22 szkół województwa pomorskiego.

Naszymi gośćmi byli laureaci konkursu i ich opiekunowie. Swoją obecnością zaszczycili nas także: Pan Bogdan Borusewicz- wicemarszałek senatu, Pani Małgorzata Chmiel- poseł RP, Pan Andrzej Stelmasiewicz- prezes Fundacji Wspólnota Gdańska, Pani Elwira Worzała- prezes TNBSP, Pani Barbara Meyer, Pan Mariusz Andrzejczak, Pani Małgorzata Gwozdz i Pan Wojciech Walania z OBC.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom i rodzicom za zainspirowanie uczniów tematyką konkursu i zachęcenie do wzięcia w nim udziału.

Dziękujemy również wszystkim, którzy wsparli nasz konkurs.

Spotkajmy się znowu za rok.