Szanowni Państwo,

zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej zajęcia dydaktyczne w polskich szkołach zostały zawieszone na okres dwóch tygodni to jest w dniach 12-25.03.2020 r.

W dniach 12 i 13 marca odbywać się będą zajęcia opiekuńcze

Od poniedziałku 16.03.2020 roku uczniowie NIE PRZYCHODZĄ DO SZKÓŁ!

REKOLECJE ZOSTAŁY TAKŻE ODWOŁANE.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o sytuacji poprzez dziennik elektroniczny, stronę internetową i profil na facebooku.

Bardzo prosimy o to,

by dzieci w tym czasie przebywały w domach. Okres kolejnych dwóch tygodni to nie jest czas, w którym dzieci mają przebywać w miejscach publicznych!

Prosimy zadbać o to, by nawet znudzone dzieci i młodzież nie wychodziła do galerii handlowych, restauracji, wewnętrznych placów zabaw itp. Zalecamy również ograniczenie kontaktów z seniorami.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!
Zachęćcie dziecko do samodzielnej nauki. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl udostępnia bezpłatne materiały edukacyjne.

Przypominam, że jeśli dziecko ma do 8 lat, przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy do 14 dni- szczegóły na stronie internetowej ZUS.

Aktualne są oczywiście poprzednie zalecenia dotyczące czystego mycia rąk. Bardzo prosimy o zachowanie w tym trudnym okresie spokoju i rozwagi.

Wszelkie informacje dotyczące koronawirusa na stronie: gov.pl/koronawirus

Polecamy zapoznanie się z informacjami przygotowanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej znajdujące się pod linkiem:

Małgorzata Skwira

Dyrektor SP 35