Przejdź do treści

logo_szkoly.png

Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2019/2019

BEZPŁATNE

 

Nauczyciel

Temat 

Kiedy?

Gdzie?

Ewa Mierzejewska-Abraham

warsztaty mixmediowe; koło dla klas 7 i 8 "eduscrumem przez historię"

sobota (raz w m-cu)/wtorek

s. 212/s. 209

Iwona Tomasik

zajęcia logopedyczne dla klas 0

 

 

Alicja Hoppe-Cern

zajęcia z języka hiszpańskiego klasy 5-6

piątek 15:25

s. 210

Aneta Sokołowska

zajęcia wyrównawcze dla klasy VIa/zajęcia dodatkowe z matematyki

VIa poniedziałek 8:50-9:35/zajęcia dodatkowe – godziny ruchome w zależności od potrzeb uczniów s. 111

Mateusz Mossakowski

zajęcia wyrównawcze i powtórkowe z chemii dla klas VII i VIII

wtorek 7:15 

s. 117

Bożena Wierzchowska

zajęcia dodatkowe dla dzieci z łyżwiarstwa figurowego

 

 

Iwona Wasilczyk

zajęcia dodatkowe z matematyki dla klasy VId/ zajęcia wyrównawcze dla klas Vb, VIb, VId, VIIa

VId poniedziałek 8:00-8:45/zajęcia wyrównawcze – godziny ruchome w zależności od potrzeb uczniów s.213

Marcin Filocha

zajęcia dodatkowe dla dzieci z łyżwiarstwa figurowego

 

 

Stanisława Lomperta

warsztaty decupage i mixmedia dla klas IV-VIII

sobota (raz w m-cu) – 4 lekcje

s. 212

Paweł Jakubowski

zajęcia dodatkowe - trening specjalistyczny dla bramkarzy z klas IIIVIII

środa 15:30-17:45

sala hala Olivia

Ewa Ślepowrońska

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas Ia

 

 

Jolanta Miler

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego i matematyki dla klas IIIc

wtorek, czwartek 7:15-8:00

s. 107

Anna Kulińska

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Ic/kółko plastyczne dla klas I-III

wtorek, czwartek czytelnia 7:10-7:55/czwartek14:35-16:00  s. 112

Danuta Kolendo

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas IIa

 

 

Justyna Wrońska

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy IIIa

czwartek 8:50-9:35

s. 113

Anna Pilarek

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego oraz kółko matematyczne

dla IIIb

 

 

Urszula Długosz

zajęcia wyrównawcze dla klas I-III - uzupełnianie i utrwalanie wiadomości

 

 

Dorota Oleksa

zajęcia z gier planszowych - kształtowanie i rozwijanie kreatywności, logicznego myślenia i zręczności

 

 

Magdalena Mindykowska

zajęcia wyrównawcze dla klasy z języka polskiego i matematyki IIb

poniedziałek 14:30-15:15

 

 

Berenika Mórawska

zajęcia z języka angielskiego + bajkoterapia z psychorysunkiem

 

 

Artur Lehmann

zajęcia ogólnorozwojowe i specjalistyczne dla klasy IIb

poniedziałek 15:20-16:05

sala gimnastyczna

Małgorzata Dobke-Buszman

zajęcia z języka angielskiego dla klasy 0

środa 11:40-12:25

s. 17

Aleksandra Bakiera

zajęcia dla dzieci z dysleksją z klas I-III

 

 

Mirosław Gabryś

zajęcia dla dzieci z łyżwiarstwa figurowego

 

 

Agnieszka Domańska

zajęcia dla dzieci z łyżwiarstwa figurowego

 

 

Marek Sząszor

zajęcia dla dzieci z łyżwiarstwa figurowe

 

 

Izabela Pobikrowska

indywidualne poradnictwo zawodowe dla klas VIII

piątek13:40-15:20

s. 201

Maria Terech

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego i historii dla klas Va, Vc, VIIb

wtorek 13:40-15:20 Va

s. 213

Danuta Różek

zajęcia wyrównawcze dla klas IV, V, VI + kółko polonistyczne dla klasy VIa

poniedziałek 15:40/środa 12:40

s. 106/s. 208

Krzysztof Lehmann

zajęcia specjalistyczne z hokeja stickhandling - technika kija hokejowego dla klasy VIIb

 

 

Janusz Bochiński

zajęcia specjalistyczne z hokeja - zajęcia ogólnorozwojowe i technika kija

 

 

Paweł Mielczewski

zajęcia sportowe "gry i zabawy" dla klasy Vc

sobota raz w m-cu

balon

Agnieszka Kapała

realizacja projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej + zajęcia sportowe "gry i zabawy" dla klasy VIc

sobota raz w m-cu

balon

Monika Lehmann

filmoteka szkolna Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej dla klasy VIIIb

raz w miesiącu

 

Grażyna Szudzińska

filmoteka szkolna Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej + zajęcia sportowe "gry i zabawy" dla klasy IVa

raz w miesiącu

 

Urszula Wilamowska

zajęcia sportowe gry i zabawy z elementami do piłki ręcznej

środa, sobota

 

Marelan Cuch

filmoteka szkolna Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej dla klasy VIIc

raz w miesiącu

 

Mariola Pesta

zajęcia sportowe - tenis ziemny dla każdego

sobota 10:00-13:00

balon

Jolanta Dybizbańska-Kukuryk

kółko plastyczne dla klas IV-VIII

środa 15:30

s. 104

Magdalena Kwiesielewicz

zajęcia artystyczne - przygotowanie uczniów klas IV-VIII do uroczystości szkolnych i zewnętrznych

w miarę potrzeb

 

Joanna Tałaj

zajęcia profilaktyczne wspierające rozwój mowy dla dzieci z klas 0-III nieuczęszczających na indywidualne zajęcia logopoedyczne

Środa 16:15

s. 101

Zygmunt Pilarek

program "zakoduj mnie" dla klasy 0b

wtorek 12:30-14:00

s. 219

Katarzyna Tomczuk-Langowska

ortogarffiti

środa 8:00

s. 208

Anna Newlaczyl

Przygotowanie uczniów do szkolnych apeli okolicznościowych – oprawa muzyczna

wtorek, środa 7:15

s. 104 (lub aula)

 

back to top