Home - Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego

Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego w Gdańsku

Czytaj więcej: Wiadomości

• Legowisko - zbieramy, wygrywamy, pomagamy

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

w nowym roku szkolnym rozpoczynamy akcję zbiórką plastikowych nakrętek po butelkach, które zamienimy na wszelkie, niezbędne wyposażenie, oraz karmę dla kotków w gdańskich schroniskach. Po zebraniu odpowiedniej ilości, naszym zadaniem będzie "wyczarowanie" z zebranych nakrętek małego arcydzieła, symbolizującego cel akcji, może to być np:"plastikowy kot ze zbudowanych  przez Nas nakrętek ", każdy pomysł jest dobry i wartościowy, bo zbliży nas do zamierzonego celu, wsparcia zwierzaków. W tym celu możecie gromadzić już nakrętki i przynosić do sali 201, w godzinach mojej pracy. (są zamieszczone przed salą ). Zapraszam do włączenia się w akcję. Pozdrawiam, opiekun szkolnego koła wolontariatu Marcin Ciepliński.

• Wycieczka autokarowa klasy 3b i 3c

Wycieczka do Parku Ewolucji dnia 22.09 klas 3b i 3c obfitowała w wiele atrakcji.

• Wspaniałe wyniki naszej akcji zbiórki elektrośmieci!!!

DZIĘKUJEMY!!! DZIĘKUJEMY!!! DZIĘKUJEMY!!!
    Dzięki zaangażowaniu całej naszej Społecznosci #SP35 i wszystkich Sympatyków zebraliśmyw w dwa dni prawie
    3 TONY ELEKTROŚMIECI.
    Kochani - jesteście WIELCY!!!
    Aby podsycić ducha zdrowej rywalizacji, zamieszczam tabelę z wykazem, ile dana klasa zebrała kg elektrośmieci.
    Przed nami kolejne fantastyczne akcje służące naszej planecie- a więc niech MOC BĘDZIE Z NAMI.
    I z naszą kierownik administracyjną Karina Jana - Twoja energia promieniuje.
    Niedługo post o nagrodach, które pozyskaliśmy!!!

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

wrzesień 2021

Slajdy