Home - Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego

Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego w Gdańsku

Czytaj więcej: Wiadomości

• Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji

Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji Czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00 koszt połączenia jak na numer stacjonarny wg taryfy Twojego operatora telefonicznego.
  • Dzień Zdrowia

Dzień Zdrowia w Klubie Szkół Unicef

W ramach Dnia Zdrowia 7.04 przeprowadziliśmy szereg ciekawych akcji:

• Zebrania 14 i 15.04.2021 r.

Informujemy, że w dniach 14-15.04 odbędą się zdalne zebrania z rodzicami poprzedzone konsultacjami w godzinach 17:00-17:30. Klasy 0-III zebrania mają w środę (14.04), a klasy IV-VIII w czwartek (15.04).

• Nasza szkoła uczestniczy w projekcie Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo

SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO to wspólnota uczniów, rodziców i nauczycieli, dla których wartością jest kształtowanie równowagi między korzystaniem z nowych technologii i świadomym tworzeniem realnych więzi poza przestrzenią Internetu.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

kwiecień 2021

Slajdy