KADRA PEDAGOGICZNA

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

 

DYREKCJA

 

Nazwisko i imię

Stanowisko

Skwira Małgorzata

Dyrektor

Lehmann Artur

Wicedyrektor

Mierzejewska – Abraham Ewa

Wicedyrektor

Plutowski Mirosław

Wicedyrektor ds. sportu

 

 

 

 

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW

 

Nazwisko i imię

Przedmiot/stanowisko

Wychowawstwo

Bagińska – Wilk Agnieszka

WF, Short track

 

Bakiera Aleksandra

Muzyka,

nauczyciel wspomagający

 

Błażowski Robert

WF, Hokej

 

Bochiński Janusz

WF, Hokej

 

Bratke Aneta

Religia

 

Cuch Marlena

WF, Piłka ręczna

klasa VIII C

Detmer – Falacińska Joanna

WF, Hokej

 

Dobke – Buszman Małgorzata

J. angielski, historia

 klasa VII C

Domańska Agnieszka

WF, Łyżwiarstwo figurowe

 

Dron Marcin

WF, lekkoatletyka

 

Dybizbańska – Kukuryk Jolanta

Plastyka

Falkowska Aleksandra

Edukacja wczesnoszkolna

klasa I C

Filocha Marcin

WF, Łyżwiarstwo figurowe

 

Gabryś Mirosław

WF, Łyżwiarstwo figurowe

 

Hoppe – Cern Alicja

J. angielski

klasa VII B

Jakubowski Paweł

WF, Hokej

 

Januszczyk Jolanta

J. niemiecki

 

Kapała Agnieszka

WF, piłka ręczna

Klawikowska Elżbieta

Historia, WOS, KOSS

Kolendo Danuta

Edukacja wczesnoszkolna

klasa III A

Kostecki Artur

WF, Short track

Kulińska Anna

Edukacja wczesnoszkolna

klasa II C

Kunze Sylwia

J. angielski

klasa VIII A

Kwiesielewicz Magdalena

Geografia

Lehmann Artur

Wicedyrektor,

Chemia, Inspektor ds. BHP, Ubezpieczenia

Lehmann Krzysztof

WF, Hokej

klasa VIII B

Lehmann Monika

WF, Piłka ręczna

Lomperta Stanisława

Informatyka, Technika

 klasa V A

Matejaszczyk Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna

klasa II B

Mielczewska Anna

WF, Balet

 

Mielczewski Paweł

WF, Piłka ręczna

klasa VI C

Mierzejewska – Abraham Ewa

Wicedyrektor, 

Historia, KOSS

 

Miler Jolanta

Edukacja wczesnoszkolna

klasa 0 A

Mindykowska Magdalena

Edukacja wczesnoszkolna

klasa III B

Wojciechowska Kinga

Geografia

 

Kowalczyk Mariusz

Muzyka

 

Obłoński Zenon

WF, Hokej

 

Paczyńska Aleksandra

J. polski

Pesta Mariola

WF, Lekkoatletyka, tenis ziemny 

 

Pilarek Anna

Edukacja wczesnoszkolna

klasa I B

Pilarek Sebastian

Fizyka, Matematyka, Informatyka

klasa V B 

Pilarek Zygmunt

Informatyka, WF, 

Administrator Systemów Informatycznych 

 

Plutowski Mirosław

Wicedyrektor ds. Sportu,

Łyżwiarstwo figurowe

 

Rohde Barbara

Religia

 

Różek Danuta

J. polski

Rycharska Dorota

WF, Piłka ręczna

 

Skwira Małgorzata

Dyrektor,

J. polski

 

Sokołowska Aneta

Matematyka

klasa VII A

Stachowiak Anna

Bibliotekarz

 

Stasiewicz Krzysztof

WF, Hokej, Tenis ziemny

 

Strzyżewska Celina

Edukacja wczesnoszkolna

klasa 0 B

Szamow Nina

Edukacja wczesnoszkolna

klasa 0 B

Szarmacher Patrycja

Piłka ręczna

klasa Vc

Sząszor Marek

WF, Łyżwiarstwo figurowe

 

Szewc Wojciech

WF, Akrobatyka

 

Szewczyk – Jankowska Jolanta

Bibliotekarz

 

Szudzińska Grażyna

WF, Piłka ręczna, WDŻ

Szulc Sylwia

Edukacja wczesnoszkolna

klasa 0 A

Ślepowrońska Ewa

Edukacja wczesnoszkolna

klasa II A

Tambelli – Debis Sylwia

J. angielski

 

Terech Maria

J. polski, Historia

klasa VI A

Tomasik Iwona

Biologia, Przyroda

 

Tomczuk – Langowska Katarzyna

J. polski

klasa VII D

Trzasko Krzysztof

WF, Lekkoatletyka

 

Urbaniak Marek

Religia

 

Wajman Grażyna

Edukacja wczesnoszkolna

Walaszek Anna

Matematyka

klasa IV A

Wasilczyk Iwona

Matematyka

klasa VI B

Wierzchowska Bożena

WF, Łyżwiarstwo figurowe

 

Wilamowska Urszula

WF. Piłka ręczna

 

Wiśniewska Monika

Gimnastyka korekcyjna, WF

 

Wrońska Justyna

Edukacja wczesnoszkolna

klasa I A

Zwoliński Paweł

WF, Hokej

 

 

 

 

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY

 

Nazwisko i imię

Przedmiot/Stanowisko

Długosz Urszula

Świetlica

Kulesza – Tamska Anna

Świetlica

Leczkowska Hanna

Świetlica

Mórawska Berenika

Świetlica

Narazińska – Buczkowska Agnieszka

Świetlica

Oleksa Dorota

Świetlica

Rzedzicka Lidia

Świetlica

Szarmacher Patrycja

Świetlica

 

 

 

NAUCZYCIELE SPECJALIŚCI

 

Nazwisko i imię

Przedmiot/Stanowisko

Ciepliński Marcin

Socjoterapia,

Etyka

Gutowska Agnieszka

Socjoterapia

Pobikrowska Izabela

Pedagog

Scharmach Anna

Psycholog

Szłapa Katarzyna

Logopeda

Tałaj Joanna

Logopeda