Przejdź do treści Przejdź do menu

Logo szkoły

Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego w Gdańsku

Łyżwiarstwo

Najlepsi polscy łyżwiarze figurowi w Cieszynie !!!

W dniach 21-23 lutego w Cieszynie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020. Do tej ważnej imprezy z Gdańska zakwalifikowało się 9 zawodniczek klubu GKS Stoczniowiec ( 6 to uczennice SSP nr 35 a 3 to nasze absolwentki ).

czytaj dalej

W Lublinie łyżwiarze figurowi „rozbili bank pucharów” stając 9- co krotnie na podium i sięgając 4- krotnie po najwyższe I miejsca !!!

W dniach 15- 16.02.2020 odbyły się ogólnopolskie zawody o Puchar Prezydenta Miasta Lublina 2020. Naszą szkołę nr 35 reprezentowało wyjątkowo dużo bo aż 18 zawodników rywalizując w konkurencjach solowych. 

czytaj dalej

Łyżwiarze figurowi w Krynicy -Zdroju 2020

Z początkiem  lutego 8 uczennic naszej szkoły wzięło udział w zawodach ogólnopolskich o Kryształowy Dzban 2020. Krynica powitała nas śniegiem i można było nawet ulepić bałwana a poza tym udało nam się poprawić miejsca w rankingu i stanąć na podium. W klasie złotej III miejsce zajęła Julia Reclaf, w klasie srebrnej Marika Ciok- Makander - III miejsce. Tuż za podium w klasie junior młodszy B stanęła Dorota Konieczka- IV miejsce a w klasie brązowej Antonina Głowacz- IV miejsce. Gratulujemy wysokiej punktacji wyróżnionym zawodniczkom jak i wspaniałej sportowej rywalizacji wszystkim naszym uczestniczkom !!! Szczegółowe wyniki na www. pfsa.com
czytaj dalej

ZWYCIĘSTWO W MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW W TAŃCACH NA LODZIE

W dniach 31.01 – 1.02. 2020 odbyły się w Gdańsku Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W konkurencji Tańców na Lodzie w klasie srebrnej naszą szkołę reprezentowała para Magdalena Łyżwińska i Marcel Lasocki. Zawodnicy odnieśli pewne zwycięstwo, pokonując  plasującą się za nimi parę o ponad 7 punktów oraz uzyskując nowy rekord życiowy.

czytaj dalej

Zawody w Gdańsku - 6 medalistów II Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - Północ !!!

W dniach 31.01- 01.02.2020 Gdańsk był gospodarzem  II MMM łyżwiarzy figurowych. Nasi zawodnicy reprezentowali swoje układy łyżwiarskie w klasach złotej, srebrnej, brązowej i wstępnej. W zawodach tych wzięło udział aż 25 uczniów naszej szkoły!

czytaj dalej

Udział naszych uczniów w zawodach międzynarodowych Mentor Toruń Cup 2020

W dniach 9-12.01.2020 Toruń był gospodarzem zawodów międzynarodowych, gdzie uczestnikami byli łyżwiarze z 37 państw min.: Białorusi, Ukrainy, Litwy, Rosji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, USA czy nawet Australii. Naszą szkołę reprezentowało 5 solistek i 1 para taneczna.

czytaj dalej

Szkolne Mikołajki

W zeszłym tygodniu obchodziliśmy Mikołajki. W związku z tym dniem było wiele atrakcji. W szkole odwiedził dzieci Mikołaj i obdarował ich wspaniałymi podarunkami.

czytaj dalej

Sukcesy łyżwiarzy

Łyżwiarze figurowi z sukcesami powrócili z ogólnopolskich zawodów o Pucharu Ziemi Oświęcim.

czytaj dalej
back to top