Dyrekcja i Społeczność Szkoły Podstawowej nr 35 w Gdańsku z radością informuje, że dnia 3 czerwca 2022 roku odbędzie się Uroczystość Jubileuszu 75-lecia Istnienia w Szkoły w Gdańsku – Oliwie. Oficjalne obchody rozpoczną się uroczystym otwarciem o godz. 10:00, następnie wystąpieniami okolicznościowymi i programem artystycznym, zwiedzaniem szkoły i poczęstunkiem.

Ponadto Dyrekcja Szkoły serdecznie zaprasza całą społeczność związaną z naszą szkołą czyli: uczniów, rodziców, absolwentów, nauczycieli, pracowników administracyjnych, przyjaciół oraz mieszkańców Oliwy na Festyn z Okazji Jubileuszu 75-lecia. Festyn odbędzie się 4 czerwca 2022 w godz. 11:00-15:00. W programie imprezy przewidziane są następujące atrakcje: koncerty zespołów rockowych, konkursy dla dzieci, dmuchańce dla najmłodszych,  namioty z różnymi pasjami, namioty kulinarne, mecz piłki siatkowej nauczyciele SP 35 kontra rezydenci OBC, bieg na orientację gry, zabawy i wiele innych.

Dużo o nas znajdziecie w witrynie szkolnej w aplikacji YouTube o nazwie SP 35 Oliwa TV. Filmy z życia szkoły, pasje uczniowskie oraz filmy o dyscyplinach uprawianych przez dzieci w naszej szkole.

Poniżej znajdują się sukcesy sportowe naszych uczniów i absolwentów z kilkunastu ostnich lat oraz sukcesy naukowe z roku szkolnego 2021/2022.