Zapraszamy na obszerną fotorelację z DNIA OTWARTEGO w naszej szkole.
Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, pracowników administracji i obsługi szkoły oraz uczniów i ich rodziców, program tego dnia był naprawdę bogaty. 
Na przybyłych gości, naszych przyszłych uczniów i ich rodziców, w każdym zakamarku szkoły czekały jakieś niespodzianki i atrakcje!
Były to między innymi pokazy sportowe - zajęcia baletowe, akrobatyczne, elementy piłki ręcznej  oraz pokazowe mecze w unihokeja. 
Zachwyt wzbudził występ naszej uczennicy Natalii Wiatroszak, która zaprezentowała jazdę figurową na rolkach. 
Były też zabawy i zajęcia plastyczne w szkolnej świetlicy i w naszej pracowni krawieckiej, zdrowy poczęstunek w stołówce szkolnej, zadania i gry matematyczne. Można było podziwiać prace plastyczne i plakaty wykonane przez naszych uczniów, a także obejrzeć kroniki szkolne w czytelni. 📚
Aulę szkolną zdominował język angielski, w postaci zabaw słownych, gier elektronicznych, aplikacji wykorzystywanych podczas lekcji i przykładowych zajęć, w czasie których nawiązano połączenie ze szkołą z Nigerii. 
Najważniejsza jednak dla naszych przyszłych uczniów i ich rodziców była możliwość spotkania i rozmowy z nauczycielami, trenerami, a także ze szkolnymi specjalistami: pedagogiem, psychologiem, socjoterapeutą i logopedą. Można było uzyskać odpowiedzi na wiele pytań, informacje o życiu i funkcjonowaniu naszej szkoły i poczuć atmosferę naszej wspólnoty SP35.
Drzwi naszej szkoły były szeroko otwarte, a zainteresowanie naszych przyszłych uczniów i ich rodziców ogromne! 
Obszerną fotorelację znajdziecie Państwo pod adresem linku: https://photos.app.goo.gl/WwonxBY8C3Jah7NY9