Zawody odbyły się w Łodzi 2.10.2022 roku. W Turnieju uczestniczyły dzieci z roczników 2013 - 2014 i młodsi. Nasza drużyna była reprezentowana przez dzieci z rocznika 2014 i 2015. Nasi zawodnicy zrobili duże wrażenie i wygrali 3 mecze z 5. Ustąpili tylko Toruniowi i gospodarzom zawodów. Drużyna grała w składzie: Zuzanna Willich, Maria Lehmann (2 bramkarki), Jędrzej Gowgiel, Grzegorz Makuła, Tomas Vitek, Franek Frydrychowicz, Jan Korchut, Jan Kuleszewicz, Szymon Rykaczewski, Filip Amerek, Stanisław Krzemiński, Stanisław Kuleszewicz, Artsiom Hanchar, Piotr Jurkiewicz, Eryk Jasiński, Natalia Kostecka, Leonard Bury, Mateusz Zieliński. Trenerem drużyny był Josef Vitek, a kierownikiem Artur Lehmann. Wszystkim rodzicom dziękujemy za pomoc, a zawodnikom życzymy dalszych sukcesów i uśmiechu.
#gasolivia