Dla nas był to Finały Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla chłopców z klas II i III gimnazjów i klas VII ze szkół podstawowych, czyli Finał Mistrzostw Polski szkół w którym zajęliśmy 6 miejsce.

historyczne-wynik-w-xxv-miedzynarodowym-festiwalu-unihokeja-o-puchar-baltyku-elblag-2018-5493.jpg

W weekend (25/27 maja) w Elblągu odbył się XXV Międzynarodowy Festiwal Unihokeja o Puchar Bałtyku pod Patronatem Prezydenta Miasta Elbląga . Imprezę przeprowadzono w sześciu największych halach sportowych miasta, a jej głównym organizatorem był Elbląski Szkolny Związek Sportowy przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki, elbląskich: Prezydenta i Starosty oraz spółki KAM z Milejewa.

W Festiwalu udział wzięło 85 zespołów – 1260 uczestników z 14 województw . Podczas Festiwalu rozegrano 214 meczów , wybrano najlepszych strzelców, najlepszych zawodników i najlepszych bramkarzy w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Skład drużyny: Michał Młyński, Stanisław Drozd-Niekurzak, Kacper Fruczek, Kuba Pezowicz, Mikałaj Szczepkowski, Marceli Stańczyk, Adrian Gromadzki, Mikołaj Reclaw, Adam Laskowski, Oskar Piotrowski, Wiktor Trzebiatowski, Wiktor Wenz

Trenerzy: Zygmunt Pilarek, Artur Lehmann

Zdjęcia do obejrzenia TUTAJ