Wszystkie zajęcia z akrobatyki i baletu oraz wychowania fizycznego (zsh, zsł, gimnastyka) w dniach 9-13.01.2023r. odbędą się na terenie szkoły. Zajęcia klas 0b, 1b, 2b hokej na lodzie odbędą się na terenie szkoły w formie zajęć ogólnorozwojowych w godz. 8:00-9:25. Zajęcia klas 0a, 1a, 2a łyzwiarstwa figurowego w dniach 9-13.01.2023r. odbędą się na małej tafli w godz.8:10-9:30. Pozostałe klasy: hokeja na lodzie oraz uczniowie uprawiający łyżwiarstwo figurowe uczęszczają na zajęcia sportowe zgodnie z planem zajęć. Następują tylko zmiany dotyczące korzystania z szatni sportowych w Hali Olivia. Uczniowie trenujący łyżwiarstwo figurowe przebierają się w szatni "O". O zmianach w szatniach klas hokejowych poinformują trenerzy prowadzący grupy.