Pasowanie na Ucznia 😊👩‍🎓👨‍🎓
Po raz kolejny nasza wspólnota SP35 z Oddziałami Sportowymi przyjęła w poczet uczniów nowych pierwszoklasistów. Uczniowie klas pierwszych pięknie zaprezentowali się w części artystycznej. Następnie ślubowali na sztandar szkoły być dobrymi Polakami i uczniami, godnie reprezentować swoją szkołę i klasę, zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.
Aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor Małgorzata Skwira. Poprzez dotknięcie magicznym ołówkiem ramienia każdego dziecka sprawiła, że stali się uczniami SP35. 😄✏️
Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor życzyła pierwszakom samych sukcesów w nauce i wielu miłych wrażeń. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Wspaniali Rodzice przez cały czas towarzyszyli swoim pociechom.
Cieszymy się, że jesteście z nami!!! ❤️😊