Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, wytycznych MZ i wewnętrznych postanowień informuję, że od 22.03 do 9.04. 2021r.:
- oddziały przedszkolne – zerówki – pozostają w nauczaniu stacjonarnym,
 ZMIANY -  zajęcia specjalistyczne i treningi będą odbywały się  według planu NA TERENIE SZKOŁY, przyprowadzanie i  odbiór dzieci głównym wejściem (wyłączenie szatni), posiłki na stołówce;
- klasy 1-3 – nauczanie zdalne – także zajęcia specjalistyczne i  treningi, które do tej pory odbywały się na lodowisku;
- klasy 4-8 – nauczanie zdalne – także zajęcia specjalistyczne i treningi, które do tej pory odbywały się na lodowisku lub w szkole.

Zajęcia będą odbwały się według planu podanego na początku roku szkolnego.

Zajęcia ze specjalistami – zdalnie.

Od 22 marca – od poniedziałku  - obiady dla uczniów klas 1-3 automatycznie zawieszone. Przypominam jednocześnie o uiszczaniu zaległości.

Sekretariat czynny w godzinach 8.00-15.00.

Biblioteka czynna w godzinach 8.00-15.00.

W razie pytań, proszę o kontakt.

W razie zmian będę się z Państwem kontaktować. Jeżeli Państwo będą mieć pytania, proszę o kontakt z Wychowawcami, nauczycielami, specjalistami.

Dyrekcja, jak za zawsze pozostaje do dyspozycji.

Życzę Państwu dużo zdrowia, wytrwałości i spokoju.

Małgorzata Skwira

Dyrektor SP35