Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice/Opiekunowie

Przed nami długo wyczekiwany moment stopniowego powrotu do szkoły. Budzi on zapewne wiele emocji – poczynając od ekscytacji, poprzez radość, po lęk.

W związku z tym już dziś chciałabym całej naszej Społeczności SP35 przekazać słowa otuchy - wracamy, aby przede wszystkim odbudować relacje. W związku z tym dla klas 4-8 pierwszy dzień powrotu do szkoły, nie będzie dniem lekcji, tylko spotkania z wychowawcą, trenerami, nauczycielami uczącymi. Każda klasa spędzi go w wybranym wraz z wychowawcą miejscu– może to być Dolina Radości, plaża, ZOO, itd. I tak: - 17 maja – poniedziałek – klasy 7 i 8 – wyjdą w plener – ich pierwszy dzień w szkole, - 24 maja – poniedziałek – klasy 4,5,6 – wyjdą w plener – ich pierwszy dzień w szkole.

Kolejne dni będziemy tak organizować, aby każdy mógł w swoim tempie odnaleźć się w rzeczywistości szkolnej.

Przewidujemy także warsztaty wspierające dla rodziców około 10 maja z naszym socjterapeutą Marcinem Cieplińskim.

Najistotniejsze informacje

1. Oddziały przedszkolne – 0a i 0b – wszystkie zajęcia stacjonarnie – w szkole i na hali Olivia (do końca maja).

Płatność za wyżywienie – do 10 maja – 20 dni żywieniowych – ze śniadaniem – 160 zł, bez śniadania – 130 zł.

Wejście do szkoły – głównym wejściem

2. Wszystkie klasy 1-3 – od 4 maja - wszystkie zajęcia stacjonarnie w szkole i na hali Olivia (do końca maja).

Płatność za obiady - 17 dni – 85zł

Świetlica – na parterze – klasy pierwsze i trzecie, w auli – klasy drugie

Wejście do szkoły – wejście do szatni

3. Klasy 4-8

- od 4.05 do 14.05 – nauka zdalna, treningi i zaj. specjalistyczne stacjonarnie,

- od 17.05 do 28.05 – nauka hybrydowa

- od 17.05 do 21.05 – nauka stacjonarna – dla klas 7 i 8, dla klas 4-6 – nadal nauka zdalna (treningi i zaj. specjalistyczne stacjonarnie)

- 24.05 i 28.05 – nauka stacjonarna – dla klasy 4-6, dla klas 7-8 nauka zdalna ( treningi i zaj. specjalistyczne stacjonarnie) - od 31.05 – powrót wszystkich klas do nauki stacjonarnej

4. WAŻNE – 25, 26, 27. 05 – EGZAMINY ÓSMOKLASISTY – dni wolne zgodnie z rozporządzeniem MEN dla uczniów klas 1-3 oraz klas 4-7 w związku z tym, że musimy zachować strefę ciszy.

5. Obiady dla klas 4-8 – proszę przeliczyć ilość dni w maju, poinformować p. intendentkę i opłacić.

6. Klasy 4-8 – wejście przez szatnię.

Mam nadzieję, że poczujemy dobrą energię płynącą ze wspólnych działań na rzecz naszych uczniów.

Z wyrazami szacunku,

Małgorzata Skwira