Szanowni Państwo,

Informuję, że od dnia 25.05.2020r. będą się odbywały na terenie szkoły konsultacje dla klas VIII z  zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.

Natomiast od 1 czerwca ruszą  konsultacje dla uczniów klas IV-VII. Aby zapobiec spotykaniu się grupowemu na ternie szkoły i związku z licznymi wytycznymi GIS, MZ, MEN dla tych uczniów rekomendujemy konsultacje online.  W szczególnych przypadkach o konsultacjach na terenie szkoły będzie decydowała Dyrektor. Konsultacje są dobrowolne. Zgłoszenie na zdalne spotkania dokonuje Rodzic ucznia.

Od 1 czerwca będzie pracowała również biblioteka szkolna. W poniedziałki, środy, piątki od godz. 8:00 do 14:00, we wtorki i czwartki od godz. 11:00-17:00.

W celu poznania  przygotowanego planu realizacji  konsultacji, proszę o zapoznanie się z:

- Procedurą zgłoszenia i przebiegu  konsultacji online uczniów klas IV - VIII z nauczycielami w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19 w Szkole Podstawowej nr 35 z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku, 

- Procedurą zgłoszenia i przebiegu  konsultacji stacjonarnych uczniów klas VIII z nauczycielami w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19 w Szkole Podstawowej nr 35 z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku,

- Harmonogramem konsultacji dla klas IV-VIII.

- Harmonogramem konsultacji dla klas VIII.

- Procedura korzystania z biblioteki.

W razie konsultacji w szkole należy pobrać

- Oświadczenie.

- Karta zgłoszenia

Małgorzata Skwira

Dyrektor SP35