Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi

1. Jana Parandowskiego

80-318 Gdańsk, ul. Wąsowicza 30, tel. 58-552-34-14

______________________________________________________________________

Oliwa to nie tylko zabytkowa dzielnica Gdańska, to przede wszystkim nasz dom i ludzie, dzięki którym jesteśmy szczęśliwi. Uważnie rozejrzyj się wokół i na nowo odkryj otaczający cię świat. Utrwal na zdjęciu niepowtarzalne chwile, miejsce nauki czy zabawy, a może uroczy zakątek, gdzie w samotności lubisz delektować się pięknem. Zatrzymaj się, dzięki fotografii ocalisz od zapomnienia wszystko, co jest tego warte.

Do Dyrekcji, Nauczycieli i Uczniów

szkół podstawowych województwa pomorskiego.

W sprawie: XX edycji konkursu fotograficznego „Oliwa” o zasięgu wojewódzkim

Piękno starej Oliwy i tonące w zieleni Przymorze, Żabianka, Jelitkowo, są tematem konkursu fotograficznego organizowanego przez naszą szkołę. Granice Oliwy uznajemy tak jak dawniej Cystersi według książki Franciszka Mamuszki Oliwa. Okruchy dziejów, zabytki.

Najlepsze prace młodych fotografów, chcielibyśmy nagrodzić na uroczystym wernisażu w  luty  2021 roku.

Serdecznie zapraszamy uczniów z pomorskich szkół do udziału w tym konkursie.

Czekamy na zdjęcia  do 30 listopada 2020   roku.

Organizator zastrzega prawo zmiany terminów konkursu.

Pliki do pobrania w załączniku