„Lubię Poezję” - Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów najmłodszych klas.

10 czerwca w naszej szkolnej auli spotkali się miłośnicy poezji z klas 0 - III, którzy po zwycięstwie w klasowych eliminacjach, wzięli udział w Szkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Lubię Poezję!”.

Uczestnicy konkursu zaprezentowali interpretacje swoich ulubionych wierszy, autorstwa m.in. Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Wandy Chotomskiej, czy Ludwika Jerzego Kerna i zebrali wielkie brawa za odwagę, znajomość wierszy i umiejętność wystąpienia przed publicznością.

Jury w składzie : pani Dyrektor Małgorzata Skwira oraz pani Jolanta Szewczyk-Jankowska – nauczycielka z naszej biblioteki szkolnej, postanowiło nagrodzić następujące osoby:

I miejsce – Kornelia Rybacka, klasa IIc

II miejsce – Daria Volynec, klasa IIIa

III miejsce – Grzegorz Makuła, klasa 0b

Wyróżnienia: Amelia Schilf, klasa 0a, Julia Wysocka, klasa Ia i Józefina Sobczyk, klasa II a

Gratulujemy laureatom oraz wszystkim pozostałym recytatorom i zapraszamy na kolejny konkurs recytatorski w przyszłym roku szkolnym!