W miniony czwartek w klasach „0”a, „0”b, 1a, 3b i grupie „Kącikowej” odbyły się zajęcia z psychologiem szkoły Marcinem Cieplińskim i pieskiem Łatkiem. Dzięki wychowawcom i dzieciom Łatek czuł się jak u siebie w domu, od klasy 1a i wychowawczyni Pani Jolanty Miller otrzymał pyszne smakołyki, a jak wiadomo, piesek najedzony to piesek szczęśliwy. Spotkania zaowocowały poruszeniem tematów nie tylko związanych z pielęgnacją i szeroko pojętym dbaniem o każde żywe stworzenie, które jest zależne od nas, ale podjęliśmy również zagadnienia dotyczące sfery emocjonalnej każdego z nas, bo właśnie takie są zwierzaczki. Powspominaliśmy również naszych przyjaciół, których nie ma już z nami, był czas na radość, ale  również na przepracowanie trudnych emocji, smutku i tęsknoty. Bardzo dziękujemy za wspaniałe przyjęcie Wszystkim dzieciom i Wychowawcom. Łatuś czeka na spotkanie z kolejnymi klasami 😊 Do zobaczenia.