Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

w nowym roku szkolnym rozpoczynamy akcję zbiórką plastikowych nakrętek po butelkach, które zamienimy na wszelkie, niezbędne wyposażenie, oraz karmę dla kotków w gdańskich schroniskach. Po zebraniu odpowiedniej ilości, naszym zadaniem będzie "wyczarowanie" z zebranych nakrętek małego arcydzieła, symbolizującego cel akcji, może to być np:"plastikowy kot ze zbudowanych  przez Nas nakrętek ", każdy pomysł jest dobry i wartościowy, bo zbliży nas do zamierzonego celu, wsparcia zwierzaków. W tym celu możecie gromadzić już nakrętki i przynosić do sali 201, w godzinach mojej pracy. (są zamieszczone przed salą ). Zapraszam do włączenia się w akcję. Pozdrawiam, opiekun szkolnego koła wolontariatu Marcin Ciepliński.