25.04 gdańskiej hali Olivia odbyły się Mistrzostwa SP35 w łyżwiarstwie figurowym klas najmłodszych. Indywidualne występy naszych milusińskich oceniała komisja sędziowska, która profesjonalnie weryfikowała wykonanie elementów, ich jakość oraz prezentację i umiejętności łyżwiarskie. Od samego rana występowali uczniowie zerówki 0A i kolejno uczniowie klasy 1A i 1B oraz 2 A. Każdy młody zawodnik po uprzedniej krótkiej rozgrzewce zaprezentował swój układ do wybranej przez siebie wcześniej muzyki. Wszystkie dzieci dostały wspaniałe medale i dyplomy. Tego dnia uśmiechy towarzyszyły wszystkim i to właśnie atmosfera była najważniejsza a nie miejsca zajęte w ostatecznej punktacji. Dziękujemy wspaniałym kibicom, rodzicom, sędziom, trenerom  i dyrekcji w pomocy podczas przygotowania zawodów ! Gratulujemy uczniom zajętych miejsc na podium i oczywiście wszystkim , którzy mieli odwagę zaprezentować swoje umiejętności łyżwiarskie na tafli lodowej !!!
Miejsca na podium zajęli:
 Klasa II A ( trenerzy: Marek Sząszor, Mirosław Gabryś):
Solistki kl. brązowa
 1. Marja Ksenevich
Solistki
1. Helena Dusza
2. Khrystsina Budaya
3. Rita Frydrychowicz
Klasa I A i B ( trenerzy: Agnieszka Domańska, Agata Wasilewska ):
1. Pola Sochacka
2. Zofia Miśkiewicz
3. Nina Wieczorek