W dniu 27.04.2022 na gdańskim lodowisku w hali Olivia odbyły się zawody klas najmłodszych : 0a, Ia, IIa. Tego dnia nie zabrakło emocji, ponieważ każdy uczeń indywidualnie zaprezentował układ łyżwiarski do wybranej przez siebie wcześniej muzyki. Programy naszych uczniów zawierały różne elementy kroków, skoków, piruetów, których nauczyli się przez ostatni rok, 2 lub 3. Młodych łyżwiarzy wspierali najbliżsi , którzy gromkimi brawami nagradzali sportowców. Dzieci oceniał profesjonalny panel sędziowski wg nowego systemu oceniania. Dyrekcja szkoły Małgorzata Skwira i Krzysztof Lehmann wzięli udział w dekoracji medalistów wręczając wszystkim pamiątkowe dyplomy i medale.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy: rodzicom, sędziom, dyrekcji szkoły i trenerom !!! Gratulujemy medalistom i wszystkim dzieciom biorącym udział w zawodach pamiętając, że nie zawsze wynik jest najważniejszy.

Poniżej wszyscy medaliści:

1. Marja Ksenevich

2. Liliana Pieszek

3. Marianna Walny

Szczegółowe wyniki pod linkiem :