W poniedziałek 31.05.2021na lodowisku w hali Olivia odbyły się zawody naszych najmłodszych łyżwiarzy figurowych. W zawodach wzięli udział wszyscy uczniowie klas sportowych 0a, Ia, II a o profilu łyżwiarstwo figurowe. Każdy uczeń ( ponad 60 uczestników) wystąpił indywidualnie w autorskim programie podczas, którego zaprezentował najlepiej jak potrafi szeroką gamę elementów łyżwiarskich takich jak skoki, piruety, jaskółki, wypady i kroki. Wszystkim układom towarzyszył podkład muzyczny oraz indywidualna choreografia dostosowana do stylu muzyki.  Mali zawodnicy zostali profesjonalnie ocenieni według nowego systemu oceniania a programy nagrane na pamiątkę. Występom towarzyszyło mnóstwo pozytywnych emocji jak i możliwość kibicowania przez najbliższe rodziny małych łyżwiarzy. Występy uwieńczyła uroczysta dekoracja z medalami i dyplomami dla każdego uczestnika zawodów. Należy wspomnieć, iż czasy pandemii uniemożliwiały śledzenie łyżwiarskich postępów swoich pociech w ciągu roku. Jest to rownież okazja aby podziękować za przybycie i pomoc w organizacji Dyrekcji szkoły, wychowawczyniom klas, panelowi sędziowskiemu, wszystkim gościom dziękując za wspaniałe wspieranie uczniów i kibicowanie. Oczywiście szczególne podziękowania kierujemy również do bardzo zaangażowanych rodziców i trenerów bez których ciężko byłoby zorganizować takie zawody. Ostatnie zdanie poświęcę samym maluszkom, którym gratulujemy wspaniałych zdobytych umiejętności łyżwiarskich ale przede wszystkim wielkiej odwagi wystąpienia przed publicznością i chęci uprawiania tej jakże trudnej, wymagającej i przepięknej dyscypliny jaką jest łyżwiarstwo figurowe.

Szczegółowe wyniki  http://results.vistream.com.pl/FS/2021/SP35/

Więcej zdjęć z zawodów znajdują się pod linkiem https://photos.app.goo.gl/SPRCMkhwHLk2RKmb6

Szczególne gratulacje dla 3-ch pierwszych miejsc w każdej klasie:
Klasa II a ( trenerzy: Marek Sząszor, Marcin Filocha )
solistki- klasa brązowa
I miejsce     -  Nina Ossowska
II miejsce    -  Aleksandra Pawłowska
I miejsce    - Julia Kamińska
II miejsce   -  Łucja Retlikowska
III miejsce  -  Olena lechicka
I miejsce  -  Orest Burdalski
II miejsce  - Piotr Cejnóg