Piłkarki ręczne z klasy 8c i 7c zdobyły 2 miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rozgrywanych 14.02.2023 w SP 33 Gdańsk - Osowa. Zwyciężyły gospodynie turnieju. Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i trenerkom. Drużyna wystąpiła w składzie: 8c- Livia Burghard, Agata Kulesza, Zuzanna Majewska, Anna Ołdakowska, Marta Rudaya, Natasza Styn, Nina Zieliński, Ewelina Żeglińska, Gabriela Woźniak. 7C - Kinga Kujawa. Trenerki- G. Szudzińska i D. Rycharska

Sukces naszych uczniów w Mistrzostwach Gdańska w piłce ręcznej odnieśli również chłopcy z klas 7 i 8.Nasi uczniowie zdobyli 3 miejsce w Mistrzostwach Gdańska w piłce ręcznej w ramach Gdańskiej Olimpiady Młodzieży. Gratulujemy serdecznie drużynie, która wystapiła w składzie: klasa 8c - Dimitrie Bakalarz, Jan Buńka, Aleks Cherek, Jakub Małkieiwicz, Aleksander Pawliczak, Alex Radka, Aleksander Salewski, klasa 8b - Wiktor Kaczyński, Konrad Kowalski, Adam Krajewski, Marcel Rakowski, Antoni Szczepkowski oraz trenerom: Pawłowi Mielczewskiemu oraz Jakubie Wali.