Zapraszamy na I część rozmowy cyklu „Psychologia Jest OK”. Dowiecie się m.in. tego, co robić, by mieć dobrą relację z dzieckiem, jak ważne są reguły, co z pracy zdalnej da się przenieść do naszego domu, by zachować właściwy rytm. Co robić, byśmy w nowych rolach wypadali dobrze przed dziećmi. Jak i czy wciągać je w nasze życie zawodowe. Dobrymi praktykami, wiedzą, doświadczeniem dzielą się:

Zapraszamy!

apraszamy na II część rozmowy cyklu „Psychologia Jest OK”.

Zapraszamy na II część rozmowy cyklu „Psychologia Jest OK”. Dowiecie się m.in. tego, co robić, by mieć dobrą relację z dzieckiem, jak ważne są reguły, co z pracy zdalnej da się przenieść do naszego domu, by zachować właściwy rytm. Co robić, byśmy w nowych rolach wypadali dobrze przed dziećmi. Jak i czy wciągać je w nasze życie zawodowe. Dobrymi praktykami, wiedzą, doświadczeniem dzielą się: • dr n. med. Sylwia Barsow - psycholog, od 19 lat związana zawodowo z Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, Kierownik Samodzielnego Zespołu Psychologów i pracownik dydaktyczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego • Askaniusz Sawicki – Dyrektor ds. Personalnych w Ricoh Polska, menedżer, trener, mentor, coach, ekspert w obszarze HR, szkoleń i rozwoju oraz procesów HR-owych • Małgorzata Skwira – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 35 z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku Oliwie, nauczycielka języka polskiego z 25-letnim stażem, terapeuta pedagogiczny, coach i tutor w edukacji • Marta Moksa – Managing Director O4 Coworking, menadżerka z wieloletnim doświadczeniem we wspieraniu przedsiębiorców i przedsiębiorczości, pasjonatka nowego podejścia do edukacji, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży i nauczycieli. Zapraszamy!