Termin naboru 10-14 maja 2021r.

Klasy pierwsze - nabór odbywa się poza systemem elektronicznym, rodzic składa tylko wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi w wersji papierowej.

Przeprowadzenie próby sprawności fizycznej (tylko klasy pierwsze sportowe) od 11-12 maja 2021 r. w godzinach 16:00 - 17:00 (sala gimnastyczna).

Oddziały przedszkolne "0" - nabór elektroniczny przez stronę: https://naborp-kandydat.edu.gdansk.pl/gdansk

Informacja dotycząca składania wniosków do oddziałów przedszkolnych

Wniosek wypełniony przez rodzica/opiekuna za pośrednictwem strony internetowej jest zapisany w systemie. Rodzice drukują ten wniosek, podpisują, a następnie przekazują do placówki pierwszego wyboru wraz z dokumentami potwierdzającymi wybór danego kryterium.

Dostarczenie wniosków rekrutacyjnych wraz z dokumentami należy zrobić na dwa sposoby:

• Rodzice skanują wniosek wraz z pozostałymi dokumentami i przesyłają drogą elektroniczną na adres mailowy placówki pierwszego wyboru lub
  • Rodzice wrzucają ww. dokumenty (spakowane do podpisanej koperty) do wrzutni znajdującej się w miejscu wyznaczonym przez placówkę.

UWAGA!!!

Jeśli wniosek złożony przez rodziców będzie niekompletny, sekretariat będzie kontaktować się telefonicznie z rodzicami.

Wniosek musi zawierać komplet dokumentów potwierdzających wybór danego kryterium. Jeśli Państwo nie dostarczą nam następujących dokumentów, wniosek będzie odrzucony. Proszę zapoznać się z zasadami rekrutacji, które są zamieszczone na stronie szkoły